Vienmēr ceļā kopā ar Jums

   Mobusrent dibināts 2014. gadā un jau vairākus gadus veiksmīgi saviem klientiem piedāvā kravu un pasažieru pārvadājumus, transporta nomu, piekabju nomu, kā arī teritoriju apsaimniekošanu.

Pasažieru pārvadājumi mums nepieciešami dažādās dzīves situācijās. Varam nodrošināt gan regulārus  pasažieru pārvadājumus, kur nepieciešama darbinieku nogādāšana no rīta uz darbu un vakarā uz mājām, gan neregulārus, kur varam aizvest Jūsu draudzīgo kolektīvu tuvākā vai tālākā ekskursijā. Sadarbojamies ar dažādu pasākumu, koncertu organizātoriem un spējam visu vēlmēm piedāvāt vēlamo risinājumu transporta jomā. Esam nodrošinājuši transportu labdarības koncertos- NĀC LĪDZĀS ZIEMASSVĒTKOS, ziemassvētku koncertiem TEV TUVUMĀ, koncertspēle ES ŠONAKT BŪŠU LAIMĪGS, koncerttūre grupai PRĀTA VĒTRA, A-EIROPA, NORMUNDS RUTULIS, nodrošinājuši transportu koncertiem ārpus Latvijas, kā TALLINN STAR WEEKEND, RETRO BEST, sniedzot pašu labāko ar Mūms savos koncertos Baltijā un Skandināvijā ir braukuši tādi ārzemju mākslinieki kā BASTA, OKEAN ELZY, SKRILLEX, LORDI, OFFSPRING, SCORPIONS, ROY JONES, KILLERS, SARAH BRIGHTMAN, JASON DONOVAN, THOMAS ANDERS, CARISMA, ANDREA BOCELLI, ALPHAVILLE, NIRVANA, THE GIBSON BROTHERS, E-ROTIC, BACCARA.

Kravu pārvadājumi dažādām dzīves situācijām, ja gadījumā, ko remontējam, pārvācamies, esam iegādājušies sadzīves tehniku, mēbeles un nepieciešams transports, droši! Mēs aizvedīsim. Slēdzam arī patstāvīgus līgumus ar uzņēmumiem nodrošinot produkcijas piegādi veikaliem, klientiem un noliktavām. Mums ir lieliska iespēja pārvadāt dažāda smaguma kravas ar visdažādāko specifikāciju, jo automašīnas ir aprīkotas ar refrižertātoriem un Webasto, lai uzturētu produkciju pareizajā temperatūrā, kas dod iespēju pārvadājuma laikā nodrošināt +2 +6 grādus zemu temperatūru gan vasaras, gan ziemas periodā. kā arī ja ir kaut kas smagāks jāpārvieto, tad labi noderēs kravas lifti, kuri ir uzstādīti automašīnām.


Transporta noma, bieži vien klientiem nav nepieciešams pilns serviss, bet pietiek tikai ar transportu. Pieejami ir gan kravas furgoni, mikroautobusi, vieglās automašīnas, pasažieru busiņi un pat pasažieru mikroautobuss.Spējam nodrošināt visus transporta veidus dažādām dzīves situācijām, ja jāpārvācas labi noderēs iznomāt kravas busu, ja automašīna ir servisā, noderēs vieglā automašīna, ja gribam doties ģimenes izbraucienos , tad noderēs pasažieru busiņš ar  6+1 vai 8+1 vietām, un jā gribam aizvest visus radus ekskursijā un pats vadīt autobusu, tad piedāvājam arī 16+1 mikroautobusu.


Piekabju noma, kuras ir pieejamas dažādos izmēros un kravnesībās. Lieliski noderēs piekabes ar tentu nelielu mēbeļu transportēšanai, piekabe platforma dēļu transportēšanai, jo maksimālais garums ir 4 metri, kas spēj pārvadāt garus objektus. Ja kādam paziņam rodas problēmas ar automašīnu, tad varam piedāvāt piekabi autovedēju, ar ko droši un ātri varēsiet transportēt saplīsušo automašīnu.

Teritoriju apsaimniekošana ar katru dienu kļūst aizvien nepieciešamāka, vairāk laika pavadam darbā un neatliek laika pie mājas vai tieši pretēji, darba teritorija prasās pēc kārtīgas uzkopšanas. Mēs Jums palīdzēsim ar teritorijas apsaimniekošanu gada augošākajos mēnešos, kad mauriņš prasa pēc pļaušanas gandrīz katru nedēļu. Piedāvājam teritoriju apsaimniekošanu - mauriņa pļaušana, grāvju pļaušana, krūmu apcirpšana, bruģa slaucīšana, lapu pūšana, bruģa mazgāšana, kā arī citus darbus. 2017.gadā esam nopļāvuši 1 000 000 m2 zālāja. 

Uzņēmums ir strauji augošs un ar katru gadu attīstas palielinot autoparku un pakalpojumu klāstu. Mobusrent mērķis ir attīstīties un reizē nodrošināt saviem klientiem visaugstāko kvalitāti savā jomā.

© 2020 LKM INVEST SIA

Juridiskā adrese: Brīvības gatve 320-26, Rīga, LV-1006

Faktiskā adrese: Patversmes iela 21, Rīga, LV-1005

www.mobusrent.lv mobusrent@inbox.lv +37125555515

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now